35cm Sterling Silver Satellite Choker Necklace With Extension – JD8764
9 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8764
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.22 g
Size (w x h)
1.6 x 1.6 mm
Chain Length
30 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22844 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |







