18cm Sterling Silver Satellite Bracelet with Extension – JD21446
95 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD21446
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.58 g
Size (w x h)
1.80 x 1.80 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
0.80 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 2.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |







