35cm Sterling Silver Cable Bar Choker Necklace With Extension – JD8758
15 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8758
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.55 g
Size (w x h)
1.6 x 4.5 mm
Chain Length
30 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 41 cm + 4 cm Extension |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |







