135cm Sterling Silver Singapore Chain With Extension – JD10116
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD10116
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
4.18 g
Chain Length
105 cm + 30 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |







