- |
Product ID
JD23135
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Weight
0.30 g
Hoop Size
1.8 x mm (External Diameter)
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23797 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |







