Sterling Silver Patterned Ear Cuff – JD23798
- |
Product ID
JD23798
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.50 g
Size (w x h)
12 x 2 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20515 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10.50 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 11 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |











