Sterling Silver Single Stone Ear Cuff – JD23795
- |
Product ID
JD23795
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.50 g
Size (w x h)
11 x 3 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23799 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23793 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23797 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |











