- |
Product ID
JD4919
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.50 g
Size (w x h)
1.80 x 13 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |












