4x6mm Kite Shaped Glass Sterling Silver Ear Studs – JD24738
- |
Product ID
JD24738
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Glass
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.49 g
Size (w x h)
4 x 6 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24729 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24734 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24733 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 5 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24736 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
































