5x8mm Teardrop Glass Sterling Silver Ear Studs – JD24739
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD24739
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Glass
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.62 g
Size (w x h)
5 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8896 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
































