- |
Product ID
JD11373
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Finishing
Hand Polish
Weight
0.70 g
Size (w x h)
6 x 5 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 14 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |













