Sterling Silver Heart Crystal Charm Ear Hoops – JD5617
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD5617
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.62 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1310 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4860 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |

















