26cm Sterling Silver Satellite Anklet With Extension – JD4620
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD4620
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.9 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
Chain Length
23 cm 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8761 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.8 x 1.8 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8762 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |







