AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 16 mm |
| Weight | 2.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19729 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.3 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 11 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19727 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20122 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 6 x 16 mm |
| Weight | 3.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20176 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20003 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Weight | 2.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19932 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 14 mm |
| Weight | 2.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19890 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19778 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 2 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 15 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13940 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.26 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.4 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12804 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13943 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19538 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 19 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10756 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19719 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19876 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 5 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16538 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17336 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19724 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19745 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 3 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19692 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19701 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 4.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |




























































