- |
Product ID
JD19413
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.16 g
Size (w x h)
8 x 3 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20069 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |







