Sterling Silver Opened Ball Ring – JD17968
- |
Product ID
JD17968
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.88 g
Size (w x h)
2.5 x 2.5 mm
Band Width
1.1 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.6 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |











