Sterling Silver Heart Ring – JD19221
- |
Product ID
JD19221
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.83 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Band Width
1.3 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
JN
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |










