AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20429 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20428 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.5 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20636 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 15 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20618 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20644 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20643 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20637 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20633 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20635 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20672 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20638 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 2 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20639 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20641 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20620 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 11 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20680 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20611 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20736 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20562 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20652 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 7 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16497 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 13 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20706 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20688 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Weight | 1.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20733 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20734 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 6 x 14 mm |
| Weight | 1.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19996 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8635 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 13 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 14 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |




























































