11mm Sterling Silver Geometric Huggie Earrings – JD20078
86 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD20078
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.09 g
Hoop Size
2 x 11 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |







