- |
Product ID
JD19723
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Stone Type
Imitation Pearl
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.02 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24535 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23639 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |







