- |
Product ID
JD19045
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.53 g
Size (w x h)
7 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.42 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1708 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.37 g |














