AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22420 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22236 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 4.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22548 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22161 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22547 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 19 x 19 mm |
| Weight | 2.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 12 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22040 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 2.76 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22290 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21955 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21490 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 14 mm |
| Weight | 1.44 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 , 18 mm |
| Weight | 2.14 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22345 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 , 20 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22355 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22810 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 13, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22322 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.88 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22804 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22806 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As |




























































