Sterling Silver Cross Ear Studs – JD22425
- |
Product ID
JD22425
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.58 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24434 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |











