Sterling Silver Circle Crystal Necklace – JD22260
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD22260
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.62 g
Size (w x h)
8 x 10 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 15 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23092 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |











