3mm Heart Cubic Zirconia Sterling Silver Stud and Ear Hoops Set – JD22350
55 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD22350
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.17 g
Size (w x h)
3x3, 3x3 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9, 7 x 9, x 8 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 4, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As |







