Showing 1–60 of 599 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.13 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22588 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.28 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 11 mm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22597 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.24 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22595 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22594 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.19 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.07 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22586 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1 x 13 mm |
| Weight | 1.40 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.17 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.37 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.28 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22571 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 14 mm |
| Weight | 1.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22007 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 0.74 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Weight | 2.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 13 mm |
| Weight | 1.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23139 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 1.14 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23183 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 26 mm |
| Weight | 4.17 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Weight | 2.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Weight | 1.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.12 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 15 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22721 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 1.01 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22727 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 2.33 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 2.33 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20721 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 4 x 12 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.01 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3.5 x 11 mm |
| Weight | 1.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Weight | 1.15 g |




























































