- |
Product ID
JD23324
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Diamond Cut
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.54 g
Hoop Size
1.5 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |







