- |
Product ID
JD6138
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.35 g
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10687 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Weight | 0.28 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |







