- |
Product ID
JD23444
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.74 g
Hoop Size
1.5 x 10 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21099 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 6 x 14 mm |
| Weight | 2.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |







