AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23151 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23011 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 19 x 19 mm |
| Weight | 2.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Black Ruthenium |
| Size (w x h) | 4 x 4, 4 x 4, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Black Ruthenium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 5 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23099 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23098 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 11.5 x 3 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 6 mm |
| Weight | 0.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 10.5 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23051 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23050 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 16.5 x 8 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23037 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 8 x 3 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 1 x 5 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 14 x 5 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23017 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23005 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.24 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 6.5 mm |
| Weight | 0.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22997 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 11.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 16.5 x 5 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22987 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 10 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 5 x 5, 5 x 5 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 13, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22322 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22336 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4, 2 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As |




























































