4mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Bracelet – JD22254
- |
Product ID
JD22254
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.10 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |











