AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 28 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15917 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 14 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 14 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20554 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 4 mm |
| Weight | 0.34 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19507 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 14 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1 x 15 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18313 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.50 x 3.50 mm |
| Weight | 0.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19875 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19164 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 14 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18757 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19530 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
JLN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 2.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17155 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17860 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pair including earring backs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17859 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.30 g |
| Sold As | Pair including earring backs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17858 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pair including earring backs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8660 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8658 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8659 |
|---|---|
| Metal | 14ct Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
JNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 2.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17866 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 20 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 2.10 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 2 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
JLP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.81 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
JLP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 2 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |

































































