- |
Product ID
JD12042
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.67 g
Size (w x h)
16 x 7 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17008 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 13 mm |
| Weight | 1.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pieces |







