3x6mm Marquise Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD13752
- |
Product ID
JD13752
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.49 g
Size (w x h)
3 x 6 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3186 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pairs |











