- |
Product ID
JD20487
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.50 g
Size (w x h)
3 x 10 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6183 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.31 g |







