- |
Product ID
JD5348
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.2 g
Size (w x h)
7 x 39 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 1 mm |
| Weight | 1.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16851 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 20 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2854 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 23 mm |
| Weight | 0.57 g |







