4mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs With Chain – JD10278
- |
Product ID
JD10278
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.73 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20727 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 24 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 27 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |











