Sterling Silver Curved Line Crystal Ear Climbers – JD2853
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2853
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.65 g
Size (w x h)
6 x 18 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 39 mm |
| Weight | 1.2 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2854 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 23 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10291 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 2.5 cm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16851 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 20 mm |
| Weight | 0.8 g |











