- |
Product ID
JD21817
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.55 g
Size (w x h)
4 x 6 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24448 |
|---|---|
| Chain Length | 2.5 cm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |







