- |
Product ID
JD25280
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.43 g
Size (w x h)
7 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21980 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |







