- |
Product ID
JD9601
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1 g
Size (w x h)
9 x 10 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |







