Sterling Silver Cocktail Glass Ear Studs – JD21016
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD21016
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.48 g
Size (w x h)
6 x 10 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24506 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |












