3mm Fresh Water Pearl Sterling Silver Ear Studs – JD2252
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2252
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Freshwater Pearl
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.38 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4820 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |











