3mm Fresh Water Pearl Sterling Silver Ear Studs – JD21208
- |
Product ID
JD21208
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Freshwater Pearl
Weight
0.38 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 1.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |











