6mm Heart Cubic Zirconia Sterling Silver Huggie Earrings – JD21772
- |
Product ID
JD21772
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.90 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Hoop Size
1.8 x 13 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 14 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |













