- |
Product ID
JD1604
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.50 g
Hoop Size
2 x 20 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |







