- |
Product ID
JD15684
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
0.35 g
Hoop Size
1.1 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Weight | 3.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 50 mm |
| Weight | 3.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Hoop Size | 1.3 x 12 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |







