- |
Product ID
JD19605
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.86 g
Hoop Size
2 x 16 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21187 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20571 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |







