- |
Product ID
JD17186
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
0.74 g
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.60 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 4.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |







