- |
Product ID
JD5260
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
2.33 g
Size (w x h)
2.5 x 2.5 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8760 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2.6 x 2.6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |







